ابراز امیدواری فدراسیون تیراندازی با کمان برای کسب سهمیه المپیک

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تیراندازی باکمان ابراز امیدواری کرد که تیم کشورمان در خردادماه سال آینده سهمیه تیمی مردان و زنان و انفرادی زنان را برای حضور در المپیک توکیو کسب کند.

غلامرضا شعبانی بهار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران درباره وضعیت تیم ملی گفت: ملی‌پوشان از اوسط شهریورماه و هر ماه ۲ هفته را در اردو به‌ سر بردند که تاکنون پنج دوره برگزار و شمشین دوره آن هم آغاز شده است.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: این اردو در ۲ بخش ریکرو و کامپوند است و اردوها تا رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی تایلند در ادیبهشت ماه سال آینده ادامه دارد.

شعبانی بهار اظهار کرد که پس از تایلند تیم ریکرو از همان جا به رقابت های قهرمانی عازم چین می شود و پس از بازگشت به تهران و انجام تمرینات در ۲۸ خردادماه  برای کسب سهمیه به فرانسه سفر می کند.

وی اظهار امیدواری کرد که در بخش تیمی مردان و زنان و انفرادی زنان سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کنیم.

شعبانی مهر درباره لیگ هم توضیح داد: اکنون هفته ششم لیگ تیراندازی باکمان برگزار شده و جزو فدراسیون‌هایی بودیم که لیگ را در شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی در در آکادمی المپیک و سایت تیراندازی آغاز کردیم. در این لیگ ۲۹ تیم ۱۸ تیم در بخش کامپوند و ۱۱ تیم در بخش ریکرو شرکت دارند و انتظار این بود که بازیکنان را آماده کنند.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان ادامه داد: این لیگ تا پایان سال ادامه دارد تا بتوانیم از برگزاری این رویدادها به آمادگی لازم برسیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =