۳۷ سارق سابقه‌دار در خرم‌آباد دستگیر شدند

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: ۳۷ سارق سابقه‌دار در این شهرستان دستگیر شدند و ۱۴ قبضه سلاح گرم از آنها کشف شد.

به گزارش ایرنا سرهنگ عباس دولتشاهی روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در پی دریافت برخی اخبار از سوی شهروندان مبنی بر جولان افراد خلافکار و هنجارشکن در یکی از محله های شهر خرم آباد، مراتب به صورت ویژه به منظور پاکسازی از لوث مجرمان در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

وی گفت: پس از انجام اقدامات پلیسی، ماموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی محل اختفای متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی شدند و پس از هماهنگی قضائی، یک عملیات منسجم با حضور تمامی یگان های اجرایی به صورت همزمان و ضربتی اجرا شد.

وی افزود: در این طرح ۳۷ نفر از افراد تحت تعقیب، سارق و ۲ خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند که ۱۴ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری به همراه ۲۳۰ عدد انواع فشنگ از آنها کشف شد.

سرهنگ دولتشاهی اظهار داشت: همچنین ۳۳ معتاد متجاهر با ۷۱۱ گرم انواع مواد مخدر اعم از صنعتی و سنتی جمع آوری و تحویل کمپ های مجاز ترک اعتیاد شدند.

وی اضافه کرد: ۲۶ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت مزاحم به دلیل آلودگی صوتی، حرکات نمایشی به صورت پلاک مخدوش و یا فاقد پلاک توسط عوامل انتظامی توقیف و روانه پارکینگ شد. 

فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: طرح های ارتقای امنیت اجتماعی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و با همکاری خوب مردم و حمایت قاطعانه دستگاه قضائی، با هرگونه هنجارشکنی و افرادی که بخواهند امنیت مردم را به مخاطره بیندازند بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها