فرماندار: بیش از ۱۰۲ هزار نفر در میانه غربالگری کرونا شدند

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه میانه گفت: از ابتدای اجرای طرح شهید سپهبد سلیمانی ۱۰۲ هزار و ۳۶۳ نفر در رابطه به ویروس کرونا غربالگری شده اند.

محمدرضا مشایخی روز پنجشنبه در جلسه قرارگاه طرح شهید سلیمانی کاهش چشمگیر بستری ها و فوتی ها در شهرستان و وضعیت زرد کرونایی در شهرستان را در سایه تلاش شبکه بهداشت و درمان، بسیجیان و مدافعان جان بر کف سلامت شهرستان و سایر اعضای قرارگاه عنوان کرد.

وی اعلام کرد: از ۳۱۴ خانوار با اعتبار یک میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال در قالب طرح شهید سلیمانی حمایت شده است.

فرمانده قرارگاه شهید سلیمانی شهرستان بر ضرورت ادامه طرح با جدیت بیشتر برای پایداری وضعیت شهرستان تاکید کرد و گفت: فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و توصیه مردم به عدم عادی انگاری، رعایت بهداشت محیطی، فردی و عمومی و فاصله گذاری اجتماعی با رعایت تمامی پروتکل ها در رسیدن به سطح پایداری نسبی کمک خواهد کرد.

فرماندار ویژه میانه، اظهار کرد: دو مولفه بزرگ و مهم امنیت و سلامت سبب ارتقای تمامی مسائل در جوامع است و باید در جهت ارتقای سطح سلامت در جامعه نیز تلاش کنیم زیرا نیروی انسانی محور اصلی پیشرفت جوامع به شمار می رود و با افزایش سطح سلامت شاهد سلامت، شادابی و کارآمدی هر چه بیشتر نیروهای انسانی در راستای ارتقای پیشرفت و توسعه خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها