۶۵ هزار عدد قرص غیرمجاز در البرز کشف شد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از کشف ۶۵ هزار و ۳۱۵ عدد قرص غیر مجاز از یک واحد مسکونی در این استان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه فعالیت باندی در زمینه تهیه و توزیع گسترده قرص های غیرمجاز شدند و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود که در بررسی های اولیه محرز شد که اعضای این باند مقادیر فروانی قرص غیرمجاز را تهیه و در بین عطاری ها و افراد خاص توزیع می کنند.
سردار محمدیان اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی، مخفیگاه متهمان را که محل دپو و نگهداری قرص های غیرمجاز بود در منطقه حصار شهرستان کرج شناسایی و پس از تحت نظر قرار دادن ترددهای صورت گرفته به این واحد مسکونی موفق به دستگیری ۲ نفر از اعضای باند شدند.
وی با بیان این که در بازرسی از داخل خودرو و مخفیگاه متهمان تعداد ۶۵ هزار و ۳۱۵ قرص غیر مجاز کشف شد، گفت: برابر اعلام کارشناسان، ارزش قرص های کشف شده حدود سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی گفت : پرونده در این زمینه تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.

فرمانده انتظامی البرز خاطرنشان کرد که به عطاری ها و افرادی که با در اختیار گذاشتن قرص های اعتیاد آور قصد آلوده کردن جوانان به مواد مخدر را دارند هشدار می دهیم که در نهایت دستگیر شده و به شدت با آن ها برخورد می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها