مرحله اول کارگاه تاب‌آوری اجتماعی در کردستان آغاز شد

سنندج - ایرنا - مرحله اول کارگاه تاب‌آوری اجتماعی در جوامع محلی روز پنجشنبه به همت دفتر امور زنان و خانواده استانداری و سازمان مردم نهاد که‌ژوان در سنندج آغاز شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان روز پنجشنبه در این رابطه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح ارتقای تاب‌آوری اجتماعی در جوامع محلی و ارتقای تاب‌آوری زنان و خانواده از سال ۹۴ به صورت متناوب هرسال اجرا شده است.

لیلا آژیر افزود: این طرح امسال هم براساس تفاهم‌نامه‌ای که بین معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و دفتر امور زنان و خانواده استانداری کردستان منعقد شده در ۲فاز اجرایی تربیت مدرس و تسهیل‌گر و آموزش به جامعه مخاطب اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح از امروز و با همکاری سازمان مردم نهاد که‌ژوان در سنندج آغاز شده است،  اضافه کرد: این کارگاه بصورت سه روزه و با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی  و رعایت فاصله اجتماعی با حضور ۲۰ نفر از مدرسان حوزه ازدواج، زنان و خانواده و مشاوران و روانشناسان برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان اظهار داشت: پس از پایان فاز اول طرح تاب‌آوری اجتماعی در جوامع محلی در تمام شهرستان‌ها و روستاهای استان براساس نقشه راه و آسیب‌های اجتماعی هر منطقه برگزار می‌شود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها