قرارگاه مکتب شهید سلیمانی در مدارس البرز راه اندازی شد

کرج - ایرنا- مسوول بسیج فرهنگیان البرزگفت: قرارگاه مکتب شهید سلیمانی با هدف ترویج تفکر بسیجی و روحیه انقلابی در مدارس این استان راه اندازی شد.

پاسدارمجتبی آمرکاشی روز پنجشنبه درگفت وگو با ایرنا از مکتب شهید سلیمانی به عنوان راهگشا و چراغ راه یاد کرد وافزود: در این قرارگاه فرهنگیان بسیجی در زمینه بصیرت و روشنگری فعالیت می کنند.

وی بیان داشت: در این قرارگاه در راستای زنده نگه داشتن  و دفاع از مسیرشهید حاج قاسم سلیمانی گام برداشته می شود.

آمرکاشی  با بیان اینکه حضور سرداردل ها همواره امید آفرین بوده، خاطرنشان کرد: شهادت سردار مقاومت مردم  ایران را متحد و یکپارچه کرد.

وی تصریح کرد: فرهنگیان بسیجی برای دانش آموزان در بستر فضای مجازی با محوریت ولایت مداری، دفاع از حریم اسلام، الگوبرداری ازشهدا و مردمداری تولید محتوا می کنند.

آمرکاشی اضافه کرد: در سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی نیز طرح هر مدرسه یک پایگاه مکتب شهید سلیمانی اجرا شد که دانش آموزان با مقاله نویسی و دلنوشته یاد و خاطره شهید سلیمانی را گرامی داشتند.

وی یادآورشد: شهید سلیمانی سرداردلهای همه ملت ایران بود که دردل مردم جای داشت.

مسوول بسیج فرهنگیان البرزادامه داد: شهید سلیمانی با شاخص های ولایت مداری، خدمت به نظام، دفاع از حریم اسلام و مبارزه با دشمنان تا ابد نامش ماندگارماند.

وی تاکید کرد: دانش آموزان نیازبه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب دارند که مکتب شهید قاسم سلیمانی بهترین مصداق دراین زمینه است.

استان البرز ۴۷۳ هزاردانش آموزدارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha