بازرسان بر خدمات فنی راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی نظارت می‌کنند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه فنی، مهندسی و آزمایشگاهی با هدف نظارت بر حسن اجرای خدمات آزمایشگاهی شرکت‌های آزمایشگاهی بتن و ژئوتکنیک در جهت ارتقای کیفیت خدمات فنی، مهندسی و آزمایشگاهی امضا شد تا نظارت لازم انجام و ارزیابی مورد نظر انجام شود.

سید محسن حمزه‌لو روز پنجشنبه در حاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه فنی، مهندسی و آزمایشگاهی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک منعقد شده است. 

وی ادامه داد: بازدید فنی و ارزیابی عملکرد از آزمایشگاه‌های بخش خصوصی، بررسی و ارزیابی دانش فنی منابع انسانی، کنترل تجهیزات آزمایشگاهی و ارائه گزارش مدون از جمله محورهای همکاری این تفاهم‌نامه است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: استفاده بهینه از توانایی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی طرفین و همکاری و طراحی دوره‌های آموزشی، توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد از دیگر محورهای تفاهم‌نامه به شمار می‌رود. 

حمزه‌لو تاکید کرد: با امضای تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه، زمینه رعایت استانداردهای مدیریت کیفیت نیز مهیا می‌شود.

آذربایجان‌غربی ۱۲ هزار کیلومتر راه دارد که از این میزان سه هزار و ۵۰۰ کیلومتر بزرگراه، جاده اصلی و فرعی است و نظارت بر اجرای عملیات‌های بهسازی و رسیدگی به این مسیرها توسط ناظران راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی انجام می‌گیرد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها