ورزشگاه ۶ هزار نفری کرج بهار ۱۴۰۰ بهره برداری می شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: درهای ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج بهار سال آینده به روی ورزشکاران و مردم این استان گشوده خواهد شد.

عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان از پروژه ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه این پروژه مطالبه مردمی است، افزود: اجرای این پروژه در نیمه اول سال ۹۸ بدون هیچ گونه مشکلی در حال انجام بود اما بنا به عللی پروژه متوقف شد.

وی با اشاره به تعیین پیمانکار جدید برای اجرای پروژه ۶ هزار نفری کرج عنوان کرد: مجموعه استانی و ملی به دنبال مساعدت برای پیشبرد هر چه سریع تر این پروژه هستند در همین راستا انتظار ما از پیمانکار جدید این است که در زمان  مقرر نسبت به تکمیل این پروژه اقدام نمایند.

شهبازی با اشاره به پائین بودن سرانه های ورزشی استان  البرز گفت: از فرصت های مناسب باید برای ارتقای سرانه ورزشی استان بهره برد.

وی ادامه داد: پیمانکار پروژه زمان بهره برداری از آن را در خرداد ماه اعلام کرده اما انتظار این است تا پیش از این تاریخ پروژه بزرگ ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج به بهره برداری برسد.

شهبازی با اشاره به بازدید هر  ۱۵ روز یک باره از روند این پروژه گفت: با توجه به اینکه اجرای این پروژه یک مطالبه مردمی بوده تصمیم بر این است که به صورت جدی در جهت تسریع در تکمیل آن قدم برداریم.

استاندار البرز در ادامه با اشاره به تاکید وزیر ورزش و جوانان مبنی بر آماده شدن این ورزشگاه در کوتاه ترین زمان ممکن اظهار داشت: بهره برداری از پروژه های بزرگی مانند قطار شهری کرج، آزاد راه  جنوبی البرز و تهران و کمربندی شمالی کرج را در آینده نزدیک در دستور کار داریم.

استان البرز بیش از ۱۶۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها