" حسین خطیبی" از هدایت تیم فوتبال سردار بوکان استعفا داد

مهاباد- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال سردار بوکان گفت: "حسین خطیبی "پس از کسب نتایج ضعیف در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور از سرمربی‌گری این تیم استعفا داد.

"آزاد آفریدون" روز پنجشنبه‌ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال نتایج ضعیت تیم سردار در سه بازی گذشته و انتقادهای زیاد هواداران باشگاه به ویژه بعد از بازی با تیم شهدای بابلسر،  به سرمربی تیم تذکرات لازم داده شد.

وی با بیان اینکه در پی این تذکر حسین خطیبی استعفای خود را از سرمربیگری این تیم اعلام کرد، افزود: باشگاه سردار تاکنون به تمام تعهدات خود عمل کرده و ۲۰ درصد قرارداد تمام بازیکنان و کادر فنی تیم را نیز پرداخت کرده است که این مهم را کمتر تیمی توانسته انجام دهد.

سرپرست تیم فوتبال سردار بوکان گفت: ما به خواست و نظر هواداران سردار احترام می‌گذاریم چرا که قلب سردار به عشق هواداران آن می‌تپد و حامیان اصلی این تیم نیز همان تماشاگران خونگرم آن هستند.

آفریدون اضافه کرد: باتوجه به بازی حساس پیش‌روی سردار که فردا مقابل نیروی زمینی تهران برگزار خواهد بود "مهدی آقامحمدی" از امروز  به عنوان سرمربی جدید باشگاه به بازیکنان معرفی خواهد شد.

سردار بوکان تاکنون سه بازی در لیگ دسته ۲ کشور انجام داده است  که حاصل آن ۲ باخت و یک مساوی است.

این تیم با کسب تنها یک امتیاز در رتبه ۱۴ جدول مسابقات گروه "ب" لیگ دسته دوم کشور قرار دارد.

سردار در گروه دوم رقابت‌های لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، مس شهربابک، شهیدقندی یزد، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم‌گروه شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha