برگزاری حضوری مراسم فرهنگی،ورزشی و مذهبی در فارس همچنان ممنوع است
عکس تزیینی است

شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع، برنامه و مراسم فرهنگی، ورزشی و مذهبی به صورت حضوری در استان تداوم دارد که انتظار داریم در این زمینه همکاری و همراهی لازم باشد.

عبدالرضا قاسم پور پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با بیان اینکه مراسم ها و تجمع ها باید به صورت مجازی برگزار شود، افزود: امیدواریم همه بخش ها مثل گذشته شیوه نامه های بهداشتی و مصوبات ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند تا شاهد موج جدیدی از شیوع کرونا در استان فارس نباشیم.

 موج جدید کرونا شکننده و نگران کننده خواهد بود
وی ادامه داد: با توجه به قرار داشتن در فصل زمستان، وضعیت اقتصادی و شرایطی که در آن قرار داریم، اگر موج جدیدی از شیوع ویروس کرونا در استان داشته باشیم نگران کننده و شکننده می‌شود.
 سفر به استان فارس ممنوع است
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه سفر به این استان ممنوع است، گفت: درست است که شهرستان های فارس در وضعیت زرد و آبی قرار دارند اما ورود افراد به استان از استان‌هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند، ممنوع است و با خودروهای متخلف برابر قانون برخورد می‌شود.
قاسم پور بیان کرد: همچنین انتظار داریم که مردم استان نیز به استان‌های همجوار سفر نکنند.
وی ادامه داد: ممنوعیت تردد شبانه در مراکز شهرستان ها همچنان برقرار است و با خودروهای متخلف برخورد می شود.

 وی  افزود: فرمانداران، بخشداران و مراکز بهداشت و درمان باید بازرسی ها و نظارت های خود را به صورت جدی تر دنبال کنند و اجازه ندهند هیچ نوع مراسم و برنامه‌ای به صورت حضوری در سطح شهرستان ها و بخش ها برگزار شود.
بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ۳۶ شهرستان فارس ۱۹ شهرستان در وضعیت آبی و ۱۷ شهرستان در وضعیت زرد شیوع ویروس کرونا قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها