جایگاه گوگرد تولیدی پالایشگاه گاز ایلام در بازارهای داخلی ارتقا یافت

ایلام - ایرنا - رییس امور پیمان های شرکت پالایش گاز ایلام از ارتقا جایگاه گوگرد تولیدی این شرکت در سطح بازارهای داخلی خبر داد و گفت: در سال جهش تولید، گوگرد به عنوان یکی از فرآورده‌های ویژه در این پالایشگاه از ابتدای امسال بیش از ۲۰ درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام، رضا شیرخانی روز پنجشنبه افزود: با توجه به کیفیت و خلوص بالای گوگرد تولیدی در این پالایشگاه و به منظور جلوگیری از آسیب به محیط زیست حین فرآیند تولید، عرضه آن عمدتا بصورت دانه بندی شده انجام می شود.

وی تاکید کرد: گوگرد تولیدی این شرکت به واسطه فعالیت های صورت گرفته در حوزه بازاریابی و ارتقا جایگاه آن در بازارهای داخلی با بالاترین قیمت در داخل کشور نسبت به محصولات مشابه تولیدی سایر پالایشگاه ها از سوی خریداران در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس کالا و همچنین به صورت مستقیم از پالایشگاه خریداری می شود.

شیرخانی با بیان اینکه در جهان امروز مهندسی فروش بر این ایده متکی است که در شرایط مساوی، مشتری‌ها محصولاتی را خریداری می‌کنند که کیفیت و کارایی بالاتری داشته باشند،تصریح کرد: استراتژی بخش فروش امور پیمان های پالایشگاه گاز ایلام بر روی بهبود مستمر، شناسایی مشتریان و نیازهای آنها و در نهایت تعریف روش های فروش متمرکز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در آینده برنامه تولید گوگرد بنتونیتی که حاصل آن تکمیل زنجیره تولید، کسب ارزش افزوده بیشتر، تنوع محصول و دستیابی به بازارهای جدید است نیز در دست اقدام قرار دارد، خاطرنشان کرد: در این رابطه ارتباط دوسویه مناسبی با مشتریان تعریف شده است که برحسب نیازهای آنها برنامه تولید و فروش برنامه ریزی می شود.

شیرخانی یادآور شد: با مجموعه اقدامات انجام شده در مجموعه پالایشگاه گاز ایلام، درآمد فروش گوگرد سال جاری از لحاظ ارزش ریالی بیش از ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha