۲ سارق منزل در عجب شیر دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر از دستگیری ۲ سارق حرفه ای با ۲ فقره سرقت از منزل و خانه باغ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رحمان عبدی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد : در پی وقوع سرقت از منزل و خانه باغ در سطح شهر عجب شیر شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ پس از انجام تحقیقات لازم و اقدامات فنی و بازبینی تصاویر ضبط شده در دوربین های مداربسته موفق شدند ۲ نفر متهم را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

سرهنگ عبدی ادامه داد: متهمان با مشاهده ادله و مستندات پلیسی به ۲ فقره سرقت از منزل و خانه باغ اعتراف کردند.

کشف ۵۰۰  کیلوگرم خشکبار قاچاق در عجب شیر

فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر همچنین از کشف خشکبار قاچاق از نوع مغز فندق خارجی خبر داد و گفت : در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و ارز ماموران یگان امداد در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه نیسان وانت مشکوک و آن را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو مقدار ۵۰۰ کیلوگرم مغز فندق قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال مغز فندق خارجی قاچاق کشف و در این راستا یک دستگاه خودروی نیسان وانت توقیف و راننده را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا به اقتصاد کشور آسیب می زند، گفت: یکی از اولویت های مهم و اصلی پلیس مبارزه با قاچاق کالا است و پلیس از طریق تلفن ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی در زمینه برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت اقتصادی جامعه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =