۲۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۰۰
کد خبرنگار: 831
کد خبر: 84185335
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱ نانوایی متخلف کرونایی در ساری  پلمب شد
عکس آرشیوی است.

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که ۲۱ نانوایی در شهرستان ساری به خاطر نقض مقررات و پروتکل های بهداشتی ستاد مدیریت مقابله با کرونا پلمب شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور افزود که تیم نظارتی متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت , اداره کل غله و خدمات بازرگانی , صنعت , معدن و تجارت و فرمانداری پس از بازدید از ۱۷۵ باب نانوایی ، متخلفان را شناسایی کردند.

وی تعداد کل نانوایی های شهرستان ساری را ۶۳۶ واحد اعلام کرد.

خیریانپور گفت که در بازدیدهای صورت گرفته ۲ کیلو مواد افزودنی غیر مجاز از واحدهای خبازی کشف و معدوم شد و تخلفات ۲۱ واحد خبازی در خصوص کسر سهیمه آرد از طریق مجاری ذیربط در حال پیگرد قانونی است.

معاون استاندار مازندران هشدار داد : بهسازی و نوسازی نانوایی ها ، ارتقاء کمی و کیفی نان ، رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد کرونا ، رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط نانوایی از جمله برنامه های مهم استان است که با بازرسی های مستمر و مداوم مورد نظارت و ارزیابی قرار می گیرد و با مصادیق تخلف بدون اغماض و به صورت جدی برخورد خواهد شد .

وی تاکید کرد : در شرایط موجود عدم رعایت پروتکل های بهداشتی سلامت و ایمنی مردم و جامعه را مخدوش می کند و موجب تشدید شیوع ویروس کرونا می شود و تخلف در این زمینه به هیچ وجه قابل اغماض نیست.

ساری از شهرستان های دارای وضعیت کرونایی مازندران است.

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل هم اکنون یکهزار و ۴۱۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های مازندران بستری هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =