امکان ادامه تحصیل دانشجویان عدم مراجعه پیام‌نور کردستان فراهم شد

سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور کردستان گفت: بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال‌های قبل در این دانشگاه پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده‌اند بخشیده و امکان ادامه تحصیل آنان فراهم شد.

یعقوب احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

وی با بیان اینکه این طرح ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان ارائه دهند.

رییس دانشگاه پیام نور کردستان اضافه کرد: طبق این مجوز، برای ترم‌های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۹۹-۱۴۰۰ قابل اجرا است.

احمدی یادآور شد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می‌کنند از تمام تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره‌مند می‌شوند.

 وی گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور در عرصه آموزش‌های الکترونیکی و باز، پوشش تحصیلی در سراسر کشور، ارائه خدماتی نظیر وام و تسهیلات متعدد به دانشجویان، تسهیل‌گری در امور دانشجویان و ارتقای کیفیت آموزشی پیشتاز است.

رییس دانشگاه پیام نور کردستان به رشد حدود ۱۰ درصدی پذیرش دانشجو در سال جاری در دانشگاه پیام نور کردستان اشاره کرد و افزود: این موضوع نشان‌دهنده اعتماد شهروندان به این دانشگاه و تلاش همه اساتید، مدیران و کارکنان برای تحقق رسالت اجتماعی دانشگاه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها