معاون اول رییس جمهوری از استاندار زنجان قدردانی کرد

زنجان - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در همایش ملی هفته شوراهای آموزش و پرورش از استاندار زنجان و مدیرکل آموزش و پرورش این استان قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، در آیین تجلیل از شوراهای برتر آموزش و پرورش کشور که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر آموزش و پرورش و استاندار زنجان برگزار شد، شورای آموزش و پرورش استان زنجان به عنوان شورای برتر کشور انتخاب و لوح تقدیر وزیر کشور و وزیر آموزش و پرورش به استاندار زنجان به عنوان رییس شورای آموزش و پرورش استان تقدیم شد.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، شورای آموزش و پرورش این استان به عنوان شورای برتر در کشور انتخاب شده و در استان زنجان نیز طارم، ابهر، ایجرود و منطقه افشار با کسب بالاترین امتیازات، به عنوان شهرستان‌های برتر استان انتخاب شدند.

حسن مظفری افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده از عملکرد شورای آموزش و پرورش استان ها، زنجان موفق به کسب رتبه برتر کشور شد.

وی، شورای آموزش و پرورش را یک نهاد فراگیر و تاثیرگذار در فعالیت‌های آموزش و پرورش دانسته و اظهار داشت: تلاش می‌کنیم تا از این ظرفیت مطلوب برای پیشبرد برنامه ها بهره ببریم.

مظفری با اشاره به تنگناهای آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند از عهده مسائل این وزارتخانه برآید و قانون شوراها، این خلاء را پر کرده است و در واقع برای آموزش و پرورش یک بازوی قدرتمند بوده است.

وی افزود: ۱۴شورای آموزش و پرورش با عضویت ۱۸۶ نفر در استان زنجان فعالیت می‌کند که امیدواریم با تدابیر استاندار و مشارکت فعال اعضا و همراهی کلیه ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی و آحاد مردم، همچنان شاهد رشد کمی و کیفی آموزش و پرروش استان باشیم.

در این مراسم، لوح تقدیر وزیر کشور و وزیر آموزش و پرورش توسط دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، به استاندار زنجان به عنوان رییس شورای آموزش و پرورش زنجان تقدیم شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha