۴۰ پروژه نیمه تمام سیستان و بلوچستان تا پایان امسال تکمیل می‌شود

زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده عملیات اجرایی ۴۰ پروژه نیمه تمام این استان تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

مهرداد عرب اول روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیرماه امسال تعهدی مبنی بر اتمام ۵۰ پروژه موثر و بزرگ که مدت زمان اجرای آن مقداری طولانی شده بود به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شد و همه پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت که ۴۰ پروژه تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی بیان کرد: ۱۰ پروژه باقی‌مانده بر اساس قولی که مدیران در نشست شورای برنامه ریزی سیستان و بلوچستان ارائه کردند و جزو مصوبات منظور می‌شود تا پایان سال مالی ۱۳۹۹ به اتمام خواهد رسید.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: یکسری پروژه‌های نیمه تمام از سال‌های گذشته در استان شروع شده که هر سال بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی اولویت تأمین اعتبار با این طرح هاست.

وی ادامه داد: امکان دارد که پروژه‌هایی در سیستان و بلوچستان به لحاظ اجرا یا از نظر پیمانکاری دچار مشکل شده باشد که به طور قطع این پروژه‌ها احصا می‌شود.
عرب اظهارداشت: بخشی از این پروژه‌ها از طریق شورای فنی سیستان و بلوچستان و تعدادی نیز در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان رسیدگی می‌شود تا با اعتباری که اختصاص پیدا می‌کند تکمیل شود.
وی با بیان اینکه جایگاه سیستان و بلوچستان در لایحه ۱۴۰۰ مناسب است، گفت: حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی سرمایه عمرانی استان است که در این لایحه دیده شده و ۷۳ درصد نسبت به سال ۹۹ رشد اعتبار داشتیم که امیدوار هستیم در فرآیند بررسی بودجه در مجلس شورای اسلامی بتوانیم سهم بیشتری را به استان اختصاص دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها