یکهزار و ۴۰۰ تن روغن خوراکی در بازار کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

یاسوج- ایرنا- معاون بازرسی و حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابتدای امسال تا کنون بیش از یکهزار و ۴۰۰ تن روغن مایع و جامد تنظیم بازاری در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و مراکز مشخص شده توزیع اقلام دولتی این استان قرار گرفته است.

روح الله باقری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده روغن مورد نیاز مردم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ در سراسر کهگیلویه و بویراحمد به قیمت مصوب سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با نظارت بازرسان در حال توزیع است.

وی افزود:با بررسی های انجام شده کمبود روغن در کهگیلویه و بویراحمد نداریم اما متاسفانه شاهد احتکار روغن و خرید بیشتر از نیاز مردم هستیم.

معاون بازرسی و حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر فروشگاهی مردم را مجبور به خرید اجباری کالای دیگری در کنار روغن کند با شدیدترین قوانین تعزیراتی با آنها برخورد می شود.

وی عنوان کرد: ۳۰۰ هزار تن روغن خام به شرکت بازرگانی دولتی و کارخانه ها تحویل داده شده و با مشارکت کارخانه‌های تولیدی توزیع روغن تنظیم بازار همچنان ادامه دارد.

باقری گفت: در خصوص نهاده ها هیچ مشکلی در کهگیلویه و بویراحمد و بزودی تخم مرغ با نرخ دولتی در بازار استان هم توزیع خواهد شد.

معاون بازرسی و حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: همشهریان در صورت مشاهده تخلف (احتکار، گرانفروشی، امتناع از عرضه کالا و خدمات و یا فروش اجباری کالاها) با شماره ۱۲۴ بازرسان صنعت معدن و تجارت و سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها