۲۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۵۳
کد خبرنگار: 3140
کد خبر: 84185103
۰ نفر

برچسب‌ها

انبار بزرگ ام دی اف و رنگ در سقز طعمه حریق شد

سنندج - ایرنا - مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز گفت: یک انبار دپو چوب ام دی اف در آتش سوخت اما با تلاش آتش نشانان این آتش مهار شد.

محمد دولتی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عصر امروز حوالی ساعت 17  طی تماس‌های مکرر شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اعلام حریق در انبار بزرگ ام دی اف، رنگ و تینر در بلوار سقز - بوکان، تیم‌هایی از ایستگاه مرکزی و شماره ۲ شهدا به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور آتش نشانان در محل و باتوجه حجم بالای حریق و همچنین احتمال سرایت آتش به انبارهای مجاور، عوامل ایستگاه شماره ۳ نیز به محل اعزام شدند.

دولتی افزود: با توجه به اینکه نوع ماده سوختنی متفاوت و ترکیبی از جامدات و مایعات اشتعال زا در انبار دپو و نوع مقابله با آن نیز متفاوت بود عملیات اطفا حریق ۲ ساعت به طول انجامید و با تلاش پرسنل زحمتکش این سازمان حریق کنترل و مهار شد.

وی با بیان اینکه بخشی از حریق بوسیله خفه کردن با خاک انجام گرفت، یادآور شد: با هماهنگی های صورت گرفته، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه کمپرسی شهرداری جهت انتقال و تخلیه انبار در اختیار مالک قرار گرفت.

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است و خسارت قابل توجهی به انبار وارد شد، گفت: همچنین تیمی از آتش نشانی تا پایان کار و به جهت پیشگیری از احتمال آغاز مجدد آتش سوزی در حین تخلیه انبار در محل حضور دارد. 

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها