صدها نفر علیه حضور نتانیاهو در شهر ناصره تجمع کردند

تهران – ایرنا – صدها نفر از مردم شهر ناصره واقع در شمال فلسطین اشغالی روز چهارشنبه در اعتراض به حضور «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی تجمع کردند و با پلیس صهیونیستی درگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری معا فلسطین، مردم شهر الناصریه علیه حضور نتانیاهو در این شهر دست به تجمع زدند که منجر به درگیری و زد و خورد میان مردم و پلیس صهیونیستی شد.

براساس این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی دستکم ۱۰ نفر را در این تجمع اعتراضی دستگیر کرد.

شبکه ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی معترضان به حضور نخست وزیر این رژیم در شهر ناصره را صدها را نفر برآورد کرد.

معترضان با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن نوشته شده بود: «نتانیاهو و کابینه اش مسؤول گسترش خشونت و جنایت هستند» و «امکان میزبانی از نتانیاهوی جنایتکار که علیه عرب ها در ناصره تحریک می کند، وجود ندارد»، به حضور وی در این شهر اعتراض کردند.

این تجمع اعتراضی درحالی برگزار می شود که هر هفته مناطق مختلف فلسطین اشغالی صحنه تظاهرات علیه نتانیاهو است.

کابینه نتانیاهو به سبب سوءمدیریت در مقابله با شیوع کرونا، زیر تیغ تیز انتقادهای شدید ساکنان سرزمین‌های اشغالی قرار دارد، به طوری که این رژیم در مقایسه با جمعیت، دارای یکی از بیشترین مبتلایان به کرونا در جهان است و تلاش های کابینه تاکنون برای کاهش میانگین مبتلایان به کرونا ناکام مانده است.

ناتوانی نتانیاهو برای مقابله با کرونا و پرونده‌های گوناگون فساد وی همچنین سبب شده محبوبیت حزب لیکود که وی ریاست آن را بر عهده دارد، بشدت کاهش یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار جهان