شوراهای قزوین، خالصانه برای رفع مشکلات شهروندان تلاش کنند

قزوین – ایرنا - مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: شوراها وقتی خادم مردم هستند که از حاشیه سازی به دور باشند و دلسوزانه و خالصانه برای رفع مشکلات جامعه و شهروندان مجدانه تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، مصطفی صالحی روز چهارشنبه ضمن تاکید بر اینکه آحاد مردم شهر باید طعم شیرین خدمات شورا و شهرداری را در کام خود حس کنند، خاطرنشان کرد: مسوولان شهری تا نفس دارند باید به مردم خدمت کرده و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نکنند.

وی با بیان اینکه باید بین اعضای شورا مسابقه خدمتگزاری و خدمت ‌رسانی به مردم برقرار باشد، تصریح کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری مسوولان باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و یک نهضت خدمت به مردم راه بیندازند.

صالحی در ادامه افزود: مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی باید جزو کسانی باشند که خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.

وی تصریح کرد: خدمت‌ رسانی به مردم کار اصلی مسوولان است و بیشترین کسانی که خدمت باید متوجه آنها شود، مردم محروم، مظلوم و مستضعف جامعه‌ هستند.

صالحی در ادامه افزود:شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر در پایان دوره پنجم اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز شهروندان را در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به آنها در اولویت تنظیم و تدوین بودجه قرار دهند.

وی خواستار تصویب بودجه و تعرفه عوارض واقعی و متوازن با توجه به شرایط اقتصادی کنونی شد و بر تصویب آن در مهلت قانونی تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها