لوکاکو و VAR، فرشته نجات کونته شدند؛ دربی دلامدونینا در یک‌چهارم‌نهایی

تهران- ایرنا- اینتر با گل دقیقه ۱۱۹ روملو لوکاکو از سد فیورنتینا گذشت و حریف آث میلان در مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا ایتالیا شد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های فیورنتینا و اینترمیلان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا در ورزشگاه آرتیمیو فرانکی به مصاف هم رفتند که در نهایت، نراتزوری‌ها موفق شدند حریف خود را در پایان ۱۲۰ دقیقه با نتیجه ۲ بر یک شکست دهند.

آرتورو ویدال در دقیقه ۴۰ از روی نقطه پنالتی موفق شد اینتر را پیش بیندازد. سه دقیقه بعد فیورنتینا هم به پنالتی دست پیدا کرد ولی VAR تصمیم داویده ماسا را رد کرد. نیمه نخست با همین نتیجه به اتمام رسید. در ۴۵ دقیقه دوم شاگردان چزاره پراندلی پیش کشیدند و موفق شدند در دقیقه ۵۷ با شوت دیدنی کریستین کوامه به گل تساوی دست پیدا کنند. در ۹۰ دقیقه بازی با همین نتیجه به اتمام رسید.

در اوقات اضافه اینتر صاحب چند موقعیت عالی شد اما درخشش تراچیانو، گلر فیورنتینا مانع از گلزنی نراتزوری شد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۱۱۹ روملو لوکاکو موفق شد با ضربه سر گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر برساند و آنتونیو کونته را نجات دهد. در ادامه یک صحنه کاملا مشکوک در محوطه جریمه اینتر به وجود آمد اما داور و VAR تصمیمی بر اعلام پنالتی نگرفتند.

بدین ترتیب در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا ایتالیا، شاهد دربی دلامدونینا بین ۲ تیم اینترمیلان و آث میلان خواهیم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار ورزش