۲۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۱
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84185013
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: کارنامه شورای آموزش و پرورش البرز موفق است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: شورای آموزش و پرورش این استان در رفع چالش ها، توسعه فضاهای آموزشی و کیفیت بخشی فرآیند تعلیم و تربیت کارنامه موفقی دارد.

عزیزاله شهبازی عصرچهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش  استان البرز، اظهارداشت: این موفقیت حاصل تعامل، همفکری، احساس مسوولیت، برنامه ریزی و مشارکت خیرین و نخبگان است.

وی تصویب و اجرای مصوبه های  گره گشای مشکلات آموزش و پرورش البرز مانند بازگرداندن بخشی از فضاهای آموزشی در دستگاه ها و نهادهای ، اجازه ندادن تغییر کاربری حتی یک متر  مربع از فضاهای آموزشی، همراهی در رفع موانع آموزشی در فضای مجازی و مشارکت در تهیه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت را از دیگر عملکرد موفق شورای آموزش و پرورش البرز برشمرد.

شهبازی یکی از مشکلات مهم آموزش و پرورش البرز را کمبود فضای آموزشی به دلیل مهاجرت پذیری عنوان کرد و یادآورشد: اعضای شورای آموزش و پرورش از مجمع خیرین مدرسه ساز انتظار داریم به ساخت پروژه های آموزشی در این استان سرعت ببخشند.

وی تصریح کرد: تراکم دانش آموزی در این استان بالاتر از میانگین کشوری است لذا آماده سازی پروژه های آموزشی البرز به صورت خیری- مشارکتی نباید با کندی پیش برود یا عقب بیافتد.

وی خاطرنشان کرد: دراین شرایط سخت کرونایی باید به آموزش و پرورش البرز کمک کنیم تا دانش آموزان از تحصیل و آموزش کیفی در بستر شبکه شاد با مشکل روبرو نشوند و همانند این مدت به جامعه هدف خدمات آموزشی، تربیتی و حمایتی ارائه دهند.

استاندار البرز ادامه داد: برای کاهش مشکلات آموزش و پرورش دراین استان بویژه در بخش فضای آموزشی نیاز به تشکیل نشستی تخصصی با شورای عالی آموزش و پرورش داریم.

وی بیان داشت: مصوبات شورای آموزش و پرورش البرز با جدیت در استان البرز مورد پیگیری قرار می گیرد زیرا معتقدیم این نهاد مهم در توسعه کشور نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.

شهبازی ضمن تقدیر از زحمات، برنامه ریزی و سیاست گذاری دبیرشورای آموزش و پرورش البرز در راستای تحقق اهداف این شورا، تاکید کرد: از همه اعضای شورای آموزش و پرورش استان به دلیل همکاری و تلاش مستمر برای کاهش مشکلات دراین حوزه تقدیرمی شود.

استان البرز ۴۷۳ هزاردانش آموز و ۲۴ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها