۱۰۸ هزار دانش آموز آذربایجان غربی در شبکه شاد فعالیت ندارند

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: از ۶۲۲ هزار دانش آموز استان ، ۱۰۸ هزار نفر در شبکه شاد فعالیت نمی کنند و به وسایل کمک آموزشی هوشمند و زیرساختهای اینترنتی دسترسی ندارند.

نادر صادقی چهارشنبه شب در شورای آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: اعضای شورای آموزش و پرورش با توجه به تکلیف و ارتباطات گسترده ای که در جامعه دارند، می توانند در این زمینه یاریگر این نهاد باشند.

وی اظهار داشت: باید از توان خیّران، بخش خصوصی و شرکت های عمومی غیر دولتی در این راستا یاری گرفته شود و نباید اجازه داد این موضوع درکیفیت آموزش دانش آموزان محروم و کاهش انگیزه آنان به تحصیل تاثیر بگذارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی درباره ارزیابی انجام شده در زمینه عملکرد شوراهای استانی اظهار کرد: مقاماتی که به پایش و ارزیابی عملکرد استانها می پردازند به سه متغیر تحقق درآمدها، سیاستگذاری ها و عملکرد مطلوب دبیرخانه اشاره دارند و لازم است برای سال جاری در هر سه بخش تلاش و اقدامات لازم برای رسیدن به نقطه مطلوب نیز برنامه ریزی شود.

همزمان با این جلسه همایش شوراهای آموزش و پرورش کشور با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش نیز برگزار شد که اعضای شورای آموزش و پرورش استان در این جلسه شرکت کردند.

تجلیل از اعضای فعال شوراهای آموزش و پرورش استان در این جلسه با اهدای لوح سپاس انجام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =