امام جمعه ایذه: عزل و نصب مدیران با درایت بیشتری صورت گیرد

اهواز - ایرنا - امام جمعه ایذه با انتقاد از روند عزل و نصب مدیران در این شهرستان گفت: عزل و نصب مدیران و مسوولان یک امر طبیعی است اما سرعت انجام آن در شهرستان ایذه غیرطبیعی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید کمال موسوی چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار ایذه  با بیان اینکه ایذه  در سال‌های اخیر به صورت میانگین هر سال یک فرماندار را تجربه کرده‌ افزود: باید به مدیرانی که در این منصب قرار می‌گیرند فرصت بیشتری داد تا برنامه‌های خود را انجام دهند.

وی افزود: در سال‌های اخیر زمانی که فرمانداران ایذه به یک شناخت نسبی از شهرستان رسیدند و برنامه‌های مدنظر خود را آغاز کردند شاهد تغییر در این پست بودیم.

رییس دادگستری شهرستان ایذه نیز با بیان اینکه در هفت سال گذشته هفت فرماندار در ایذه فعالیت کرده‌اند گفت: این تغییرات پیاپی جای سوال دارد؛ از استانداری خوزستان انتظار داریم زمان بیشتری به فرمانداران ایذه بدهد تا در سایه ثبات مدیریتی شاهد پیشرفت این شهرستان باشیم.

فیصل مزرعه افزود: برای توسعه شهرستان ایذه، فرماندار چند سال زمان نیاز دارد تا کارهای مد نظر خود را انجام دهد.

وی با تمجید از عملکرد لامی زاده در دوران مسوولیتش در منصب فرمانداری ایذه اضافه کرد: ما در این دوره شاهد برگزاری سالم‌ترین انتخابات تاریخ ایذه بودیم که نشان از قابلیت‌های لامی زاده دارد.

ثبات مدیریتی لازمه پیشرفت است

 معاون  سیاسی امنیتی استاندار خوزستان نیز در این آیین با بیان اینکه ما نیز اعتقاد داریم ثبات مدیریتی یکی از لازمه‌های پیشرفت است گفت: در این دوره با توجه به پایان دوره خدمت لامی زاده، نسبت به تغییر در پست فرمانداری ایذه اقدام شد، وی در دوره خدمتش در ایذه برای پیشرفت این شهرستان بسیار تلاش کرد و حتی در دوره بیماری همسر مرحومش، تمام تلاشش را برای شهرستان معطوف کرده بود.

علی حسین حسین زاده افزود: ما پارسال و پیش از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفتیم یک گزینه خوب را برای برگزاری این انتخابات در ایذه انتخاب کنیم؛ کسی که تجربه کافی داشته و اهل تعامل باشد، چون با توجه به سابقه برگزاری انتخابات، چالش‌هایی در ایذه وجود داشت و از اهمیت خاصی برخورد بود.

وی ادامه داد: می‌دانستیم که لامی زاده در سال‌های پایانی خدمت خود قرار دارد اما به حضور وی در ایذه نیاز داشتیم؛ زمانی که موضوع را با وی در میان گذاشتیم با توجه به سمت وی در مرکز استان از این موضوع استقبال کرد و برای خدمت اعلام آمادگی کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خوزستان گفت: برای جانشینی لامی زاده به دنبال گزینه‌ای بودیم که آشنایی کافی و سابقه کار در منطقه را داشته باشد و در حوزه توسعه و کارهای عمرانی نیز سابقه خوبی داشته باشد؛ برای این منظور با نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی نیز تعامل شد و در نهایت نبوتی به عنوان فرماندار ایذه انتخاب شد.

حسین زاده ویژگی بارز نبوتی را تدین وی دانست و افزود : امیدواریم تقوای نبوتی در کنار تجربه‌اش در حوزه کارهای عمرانی به توسعه این شهرستان کمک کند. 

به دنبال حاشیه‌ها نخواهم رفت

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان ایذه نیز در آیین معارفه خود بیان کرد: هر فرمانداری به دنبال اجرای برنامه‌های دولت در محل خدمت خود خواهد بود؛ ما برای اجرای کارهای خود روی قانون‌مندی، مردم‌داری، علم مداری و استفاده از ظرفیت‌های انسانی تمرکز خواهیم کرد.

حسن نبوتی افزود: تمام تلاش خود را برای توسعه ایذه به کار خواهم گرفت؛ از حواشی دوری خواهم کرد و با تلاش‌ خود و همکاری بین مسوولان شهرستان و تعامل سازنده و دو طرفه با نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی، برای تعالی ایذه تلاش خواهیم کرد.

لامی‌زاده ۱۲ آذر ۹۸ به عنوان فرماندار ایذه انتخاب شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها