سقوط قهرمان نیم‌فصل به رده ششم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم فولاد سیرجان با شکست مقابل سایپا به رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال ایران سقوط کرد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد. در آخرین مسابقات این هفته، تیم‌های سایپا و شهرداری ارومیه حریفان خود را شکست دادند.

در سالن فدراسیون والیبال، تیم سایپا با نتیجه سه بر یک مقابل فولاد سیرجان پیروز شد. ست‌های اول، دوم و چهارم این مسابقه با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگردان ناصر شهنازی به پایان رسید. فولاد سیرجان هم فقط در ست سوم با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی دست یافت.

سایپا با این پیروزی با ۱۳ برد و ۴۱ امتیاز یک پله بالا رفت در مکان پنجم قرار گرفت. فولاد سیرجان هم که در نیم‌فصل نخست به مقام قهرمانی رسیده بود، پس از گذشت ۶ هفته از نیم‌فصل دوم، با ۱۳ برد و ۳۹ امتیاز به رتبه ششم سقوط کرد.

در مسابقه همزمان شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک مقابل راه‌یاب ملل کردستان پیروز شد. ست‌های اول، سوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۱ و ۲۵ بر ۱۶ به سود شاگردان پیمان اکبری رقم خورد. راه‌یاب هم در ست دوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد.

شهرداری ارومیه که در ۲ هفته گذشته شکست خورده بود، پس از پیروزی امروز با ۱۵ برد و ۴۴ امتیاز و به دلیل میانگین ست کمتر نسبت به سپاهان در رده دوم جدول قرار گرفت. هراز آمل هم که پیش از آغاز این هفته صدرنشین بود به رتبه سوم سقوط کرد. راه‌یاب هم با ۲ برد و ۸ امتیاز سیزدهم است.

نتایج هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال

خاتم اردکان ۱ - سپاهان ۳

شهداب یزد ۳ - شهرداری گنبد ۲

شهرداری قزوین صفر - شهرداری ورامین ۳

آذرباتری ارومیه ۳ - هراز آمل ۲

راه‌یاب ملل کردستان ۱ - شهرداری ارومیه ۳

فولاد سیرجان ۱ - سایپا تهران ۳

تیم‌های پیکان و هورسان رامسر در این هفته استراحت داشتند.

رده‌بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته بیست و یکم

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار ورزش