استقلال هنوز مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر است

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال هنوز مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است و این انتقاداتی که از این تیم می‌شود، درست نیست و باید به "محمود فکری" فرصت داد تا بتواند در پایان فصل به موفقیت بزرگ در لیگ برتر برسد.

محمد نوری روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: استقلال پس از اینکه در دقیقه یک به گل رسید به دفاع روی آورد تا از گل خود محافظت کند و همین عامل باعث شد تا پرسپولیس سوار بازی شود.

وی ادامه داد: استقلال پس از رسیدن به گل می‌توانست عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد تا حتی به گل‌های بعدی هم برسد.

پیشکسوت استقلال گفت: خط دفاعی استقلال اشتباهات بزرگی را در بازی با پرسپولیس انجام داد و همین اشتباهات باعث شد دو گل دریافت کند.

نوری اضافه کرد: یکی از اشکالات عمده استقلال در بازی با پرسپولیس عدم پوشش و جایگیری درست مدافعان استقلال بود و این اشکالات در گل‌هایی که این تیم دریافت کرد، آشکار بود.

نوری تاکید کرد: استقلال هنوز مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است و انتقاداتی که از این تیم می‌شود، درست نیست باید به محمود فکری فرصت داد تا بتواند در پایان فصل به موفقیت بزرگ در لیگ برتر برسد.

بازیکن اسبق استقلال گفت: اتفاقی که در رابطه با هرویه میلیچ‌ افتاد حرفه‌ای نبود و نمی‌دانم این بازیکن چرا و چگونه توانست به راحتی از ایران برود.باید مدیران باشگاه استقلال درباره این بازیکن تصمیم قطعی بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار ورزش