سرمربی حفاری اهواز: عملکرد داور در نتیجه بازی تاثیر داشت

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: عملکرد داور در نتیجه بازی و پیروزی دیدار امروز با تیم بازارهای روز کوثر تاثیر مستقیم داشت.

به گزارش ایرنا، کیانوش علاسوند عصر روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تبریک پیروزی تیم بازارهای روز کوثر افزود: در این دیدار نتیجه حقیقی برای تیم ما اتفاق نیفتاد و عملکرد داور در بازی تاثیرگذار بود.

سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز اظهارداشت : در سه ثانیه پایانی بازی داور با عملکرد اشتباه خود شیرازه تیم ما را از هم پاشید و باعث شد بازیکنان تمرکز لازم را از دست بدهند.

وی اضافه کرد: در این دیدار داور ابتدا  گل آنها را مردود و سپس صحیح  اعلام کرد که باعث شد تیم ما از نظر روحی به هم بریزد و نتواند بازی را ادامه دهد.

وی یادآور شد: از عملکرد داوری دیدار امروز گله مند هستم چرا که تیم ما در نیمه اول معقول بازی کرد و در نیمه دوم تیم کوثر از اشتباهات داوی سود برد و پیروز میدان شد.

وی تصریح کرد: ما باید در دیدار امروز برنده بازی می‌شدیم  اما از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در ادامه لیگ برتر بهتر ظاهر شویم.

به گزارش ایرنا، تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان هفته ششم لیگ برتر فوتسال  عصر امروز از ساعت ۱۵ امروز در سالن پیروزی اصفهان میزبان حفاری اهواز بود که توانست میهمان خود را با نتیجه پنج بر ۲ شکست دهد.

تیم بازارهای روز کوثر با هفت امتیاز در رده پنجم و حفاری اهواز با یک امتیاز در رده پنجم لیگ برتر فوتسال قرار  دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها