سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان: نیاز به برد داشتیم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان گفت: به پیروزی مقابل تیم فوتسال حفاری اهواز نیاز داشتیم که این مهم با تلاش بازیکنان محقق شد.

به گزارش ایرنا، سعید رستمی عصر روز چهارشنبه در نشست خبری مجازی افزود: شرایط  تیم ما به نحوی بود که نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتیم و به نتیجه لازم در این بازی دست یافتیم.

وی از تیم حفاری اهواز به دلیل مناسب نبودن میزبانی و به دلیل شرایط ضدعفونی سالن مسابقه عذرخواهی کرد و گفت: بازی حساسیت خود را داشت و در نیمه اول بر روی ۲ اتفاق ساده گل خوردیم.

وی یادآور شد: تیم حریف نیز نتوانست موقعیت چندانی روی دروازه ما به وجود بیاورد و بازی امروز را واگذار کرد.

رستمی افزود: در چهار بازی گذشته شرایط تیم ما به شکلی بود که اگر اعتبار بهتری از نظر نام داشت، شاید اشتباهات غیر عمد داوری بر روند نتیجه‌گیری ما تاثیرگذار نبود.

وی با اشاره به اینکه در دیدار امروز به استثنای یک صحنه ، داوری بی نقص بود ابراز امیداوری کرد در ادامه راه تیمش بتواند نتایج بهتری را با اضافه شدن چند بازیکن دیگر کسب کند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان هفته ششم لیگ برتر فوتسال  عصر امروز از ساعت ۱۵ امروز در سالن پیروزی اصفهان میزبان حفاری اهواز بود که توانست میهمان خود را با نتیجه پنج بر ۲ شکست دهد.

تیم بازارهای روز کوثر با هفت امتیاز در رده پنجم و حفاری اهواز با یک امتیاز در رده پنجم لیگ برتر فوتسال قرار  دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها