۲۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۲
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 84184853
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۹ سارق مسلح در دزفول دستگیر شدند

دزفول- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: ۱۹ سارق مسلح همراه با یک قاتل و همدستانش طی عملیاتی ضربتی در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دزفول دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا منصور محمدی خباز روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این سارقان مسلح در قالب هشت باند اقدام به سرقت از منازل، باغات، خودرو و موتورسیکلت می‌کردند که شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: ۲۵ حکم ورود به منزل و مخفیگاه برای دستگیری سارقان و کشف اموال مسروقه صادر و از مخفیگاه آنها سه قبضه اسلحه شکاری، چهار قبضه اسلحه جنگی کلاشنیکف، سه تیغه قمه، ۳۵۰ لیتر مشروبات الکلی، سه دستگاه موبایل سرقتی و مقادیر قابل توجهی امول مسروقه کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول بیان کرد: یک قاتل و ۲ همدستش که در سال ۹۸ مرتکب قتل شده بودند نیز در عملیاتی جداگانه با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی دستگیر شدند.

وی افزود: سال گذشته مفقود شدن یک مرد ۴۳ ساله به پلیس و سپس دادسرا گزارش شد و پنج روز پس از مفقود شدن، خودروی وی بصورت سوخته در حاشیه یکی از شهرهای استان پیدا شد.

محمدی خباز گفت: پس از دستگیری این قاتل، وی و همدستانش که هویتی معلوم داشتند، به قتل فرد مفقود شده با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کردند.

وی افزود: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی برای افزایش امنیت در جامعه با قدرت هرچه تمام با هنجارشکنان و مخلان امنیت برخورد قانونی خواهند کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =