تیم فوتسال فرش آرا مشهد تیم راگای تهران را شکست داد

مشهد- ایرنا- تیم فوتسال فرش آرای مشهد در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتسال از "گروه ب" این رقابتها با نتیجه دو بر یک تیم میهمان خود "راگای تهران" را در مشهد شکست داد.

دو تیم فوتسال عصر چهارشنبه در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد مثابل یکدیگر قرار گرفتند. 

تیم فرش آرا در ابتدای این دیدار با گل "اکبر کاظمی" پیش افتاد اما در ادامه "محمد اسدشیر" نتیجه را برای تیم راگا به تساوی کشاند تا نیمه نخست با نتیجه تساوی به پایان رسد. 

نیمه دوم این دیدار هم باز تیم فرش آرا پیشدستی کرد و با گل "بهمن جعفری" از تیم میهمان پیش افتاد. در انتهای این مسابقه "سعید سروری" سومین گل تیم فرش آرا را وارد دروازه تیم حریف کرد اما داور با تشخیص اینکه زمان دیدار به انتها رسیده بود این گل را نپذیرفت.

تیم فرش آرا با کسب این پیروزی ۱۱ امتیازی شد و با یک پله صعود در جایگاه دوم گروه خود قرار گرفت. تیم راگا هم با ۹ امتیاز از رتبه دوم به چهارم سقوط کرد.

همچنین تیم سن ایچ ساوه با ۱۳ امتیاز در رتبه نخست و مس سونگون با ۱۰ امتیاز در رتبه سوم "گروه ب" مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارند. 

بر اساس قرعه‌کشی، شهریور ماه گذشته تیمهای لیگ برتر فوتسال در دو گروه هفت تیمی قرار گرفتند.

تیمهای فوتسال "گیتی‌پسند، ستارگان ورامین، شهروند ساری، محمد سیمای قم، مقاومت البرز، اهورای بهبهان و کراپ الوند" در "گروه الف" و تیمهای "فرش‌آرای مشهد، مس سونگون، سن‌ایچ ساوه، حفاری خوزستان، ‌هایپر شاهین ‌شهر، ایمان سبز شیراز و راگا" در "گروه ب" رقابتهای لیگ برتر فوتسال ایران حضور دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها