کشف ۶۰ کیلوگرم تریاک و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رییس پلیس مواد مخدر استان خراسان شمالی گفت: بیش از ۶۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ محمد قدرتی گفت: سوداگران مرگ قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور را داشتند که ماموران پس از اخاذ تدابیر لازم و همکاری با پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی موفق به شناسایی و توقیف خودروی پژو در شهرستان گناباد شدند.  
وی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از خودرو مذکور مقدار ۶۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند تصریح کرد: در این رابطه خودرو توقیف و به مقر انتظامی منتقل شد.

مرگ یک نفر بر اثر واژگونی خودرو

فرمانده پلیس راه بجنورد گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور «شیروان - بجنورد» یک نفر جان خود را از دست داد.

سرهنگ مهدی کیوان نژاد روز چهارشنبه اظهار داشت: براثر  این حادثه یک نفر به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و یکی از سرنشینان این خودرو نیز مصدوم و به مراکز درمانی اعزام شد.

وی افزود: کارشناسان علت این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

کشف حدود ۲ تن سنگ معدنی قاچاق در اسفراین 

فرمانده انتظامی اسفراین گفت:مامران در حین گشت زنی موفق به کشف یک دستگاه خودرو حامل یک تن و ۹۳۹کیلوگرم سنگ معدنی قاچاق از نوع سرب به ارزش بیش از ۱۵۵میلیون ریال شدند.

سرهنگ مجید یگانه‌پور افزود:در این رابطه ۲ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند و یک دستگاه خودرو نیز توقیف و راهی پارکینگ شد.  
 

دستگیری کلاهبردار میلیاردی درفاروج 

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: فردی که از یک خانم  فاروجی  به مقدار ۱۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.
 سردار علیرضا مظاهریافزود:با اقدامات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته مشخص شد کلاهبردار حرفه ای در منزلی مسکونی در شهرستان مشهد مخفی شده است.

وی گفت:ماموران انتظامی شهرستان با همکاری پلیس مشهد متهم را که در حال ورود به منزل بود دستگیر و به شهرستان فاروج منتقل و به مراجع قضایی معرفی شد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها