فردا آخرین مهلت ارسال اثر به رویداد مجازی "تاک" آذربایجان‌غربی است

ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: فردا، پنجشنبه آخرین مهلت ارسال اثر به نخستین رویداد مجازی کارآفرینی (تاک) است که ٣٠ دی به صورت مجازی در استان برگزار می‌شود.

علی محمد نیکبخت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اولین رویداد مجازی کار آفرینی تحت عنوان "تاک یک" است که قرار است با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و میراث فرهنگی و گردشگری استان برگزار ‌شود.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان برای ارسال و ثبت ایده‌های خود باید از طریق سامانه تاک https://wastp.ir/tak/ اقدام کنند.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با اشاره به محورهای این رویداد، گفت: فرش، صنایع دستی و گردشگری روستایی محورهایی هستند که صاحبان ایده می‌توانند آثار خود را ارسال کنند.

نیکبخت ادامه داد: مجموعه پارک علم و فناوری به صورت حرفه‌ای و با هدف توسعه نوآوری و انجام کارهای دانش بنیان در حال فعالیت است تا بتواند نیاز جوانان و نوجوانان نخبه استان را فراهم کند.

به گزارش‌ ایرنا پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با هدف بسترسازی برای تولید ثروت از طریق علم و فناوری تاسیس شده است؛ این نهاد به عنوان یکی از ارکان مهم شکل‌گیری و توسعه اقتصاد دانش بنیان تلاش می‌کند تا با استفاده از موقعیت ممتاز همجواری با سه کشور آسیایی و اروپایی و دارا بودن هفت مرز رسمی در سطح کشور به حمایت همه جانبه از شرکت‌های مبتنی بر دانایی و خلاقیت و جذب سرمایه‌گذار بپردازد.

این پارک در تلاش است تا زمینه تجاری‌سازی و بازاریابی ایده‌های نوآورانه و فناورانه را فراهم کند و نقش کلیدی در یاری رساندن به حضور فعال این شرکت‌ها در سطوح ملی و بین‌المللی داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها