صاحبان دفاتر پیشخوان دولت ملزم به رعایت توصیه های بهداشتی هستند

رشت _ ایرنا_ معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از انتشار ویروس کرونا گفت: صاحبان دفاتر پیشخوان دولت ملزم به رعایت تمام توصیه های بهداشتی در ارایه خدمات رسانی به مراجعان هستند.

دکتر مسعود نوروزی عصر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ازدحام در دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت نام در سامانه سجام موجب رصد دقیق معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفته است ، اظهار داشت: راهکارهایی نیز برای جلوگیری از ازدحام ارایه شده است که صاحبان این دفاتر موظف به رعایت جدی آنها هستند.

وی خاطر نشان کرد: توصیه ما به ثبت نام غیرحضوری در سامانه سجام است اما اگر شرایط نام نویسی غیرحضوری مهیا نیست مراجعان باید در دفاتر پیشخوان دولت دستورالعمل ها را رعایت کنند.

معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان داشت: صاحبان دفاتر پیشخوان دولت نیز باید نسبت به نوبت دهی مراجعه کنندگان و حضور آنها در ساعت مشخصی اقدام کنند ضمن اینکه موادضدعفونی کننده در دفاتر در دسترس خدمت گیرندگان باشد.

وی با بیان اینکه دفاتر پیشخوان دولت باید از تهویه مناسب نیز برخوردار باشد، خاطر نشان کرد: رعایت فاصله فیزیکی نیز در دفاتر ضروری است ضمن اینکه به مراجعه کنندگان بدون ماسک خدماتی ارایه نشود.

نوروزی یادآور شد: در صورت دریافت گزارش مبنی بر عدم رعایت توصیه های بهداشتی در دفاتر پیشخوان دولت از سوی همکاران ما در مدیریت سلامت و محیط کار معاونت بعداشتی به دفاتر مراجعه و تذکر داده می شود که در صورت عدم توجه به تذکر در رعایت پروتکل ها،  نسبت به پلمپ اقدام می شود.

۴۵۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های گیلان بستری هستند.

طی چند روز اخیر دفاتر پیشخوان دولت برای نام نویسی در سامانه سجام ویژه سهام عدالت مملو از جمعیت بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها