نماینده ولی فقیه در کردستان: تفرقه و اختلاف، سم پیشرفت و توسعه است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: تفرقه بین گروه‌ها، احزاب و اقوام و مذاهب، سمی برای استان و کشور است و باید با پرهیز از آن برای آبادانی بیشتر تلاش کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز چهارشنبه در جمع مردم شهر توپ آغاج بیجار اظهار داشت: با وجود همه مشکلات ناشی از تحریم، بیماری کرونا و فشارهای اقتصادی نباید زحمات مسوولان نظام اسلامی نادیده گرفته شود.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال از بین بردن سرمایه‌های ملت ایران است، افزود: در کمتر کشوری دیده می‌شود که استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم فرماندهان ارشد نظامی و دانشمندان هستهای آن را ترور کند ولی در ایران خود شخصا وارد عمل شده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: این مساله نشان می‌دهد تنها خطری که دشمن را تهدید می‌کند، خودباروی و ثابت قدمی مردم ایران است که تزلزلی به خود راه نداده و در برابر همه هجمه‌های دشمنان ایستادگی کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه باید با تمام مشکلات سعی کنیم ثابت قدم  در راه شهدا و آرمان‌های انقلاب بمانیم، افزود: شهدا هم آمال و آرزوهایی داشتند و جان خود را برای اعتلای نظام اسلامی فدا کردند.

نماینده ولی فقیه در کردستان افزود: امیدواریم که با توکل به خدا، برای کاهش آثار سختی و بیماری و تحریم‌ها تدبیری در نظر گرفته شود و مردم هم احساس ناامیدی را به خود راه ندهند، چرا که امید بعنوان سرمایه ای است که می تواند در تمام مناطق موج بزند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی تاکید کرد: با هم افزایی و در کنار هم از تفرقه و جدایی پرهیز کرده و اتحاد را تقویت کنیم چرا که مشکلات به واسطه تفرقه بیشتر و عمیق تر می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها