پزشک قلابی در سمیرم دستگیر شد

اصفهان- ایرنا- پزشک قلابی در سمیرم استان اصفهان روز چهارشنبه به گفته رئیس پلیس این شهرستان در حین عمل جراحی زیبایی دستگیر شد.

سرهنگ سهراب قرقانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در پی وصول گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شخصی اقدام به عمل‌های جراحی زیبایی می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیق لازم و هماهنگی‌های قضایی گروهی از ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند و این فرد را در حین عمل جراحی زیبایی دستگیر کردند.

این مسوول انتظامی ادامه داد: در بازرسی از محل تعداد ۶ مهر تقلبی مربوط به پزشکان متخصص و اقلام زیادی وسایل جراحی و پزشکی کشف و ضبط شد.

فرماندهی انتظامی سمیرم تصریح کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم به همراه یک زن که همدست او بود دستگیر و به دادگستری شهرستان معرفی شد.

سرهنگ قرقانی از شهروندان خواست که فریب این افراد شیاد را نخورند و بدانند انجام عمل‌های زیبایی توسط افراد غیر متخصص می تواند عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

شهرستان سمیرم با افزون بر یکصد هزار نفر جمعیت شهری، عشایری و روستایی در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان و ۱۶۴ کیلومتری شمال یاسوج واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها