۳۱۶۵دانش آموز در مدارس شجره طیبه هرمزگان مشغول تحصیل هستند

بندرعباس- ایرنا- فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه هرمزگان گفت: بیش از سه هزار و ۱۶۵ دانش آموز مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول در مدارس شجره طیبه استان مشغول به تحصیل هستند.

سردار عباس غلامشاهی روز چهارشنبه در نشست با مدیرکل و معاونان آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: ۲ هزار و ۲۳۵ دانش آموز در مدارس عادی شجره طیبه بندرعباس و قشم و ۹۳۰ دانش آموز نیز در مدارس شجره طیبه هیات امنایی تحصیل می‌کنند.
وی بیان داشت: هم اکنون ۱۴۷ کلاس درس در مدارس شجره طیبه عادی و هیات امنایی وجود دارد که با توجه به استقبال خانواده‌ها از مدارس شجره طیبه، درخواست همکاری آموزش و پرورش هرمزگان درراستای افزایش فضاهای آموزشی را داریم.
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه هرمزگان اظهارداشت: این آمادگی وجود دارد تا با تعامل و همکاری همه جانبه با آموزش و پرورش، بستر مناسب را برای تربیت نسل آینده انقلاب فراهم آوریم تا در مسیر اسلام و حفظ آرمان‌های نظام گام بردارند.
نقشه راه مدارس شجره طیبه برگرفته از منویات رهبرمعظم انقلاب است
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان با بیان اینکه نقشه راه مدارس شجره طیبه برگرفته از منویات رهبرمعظم انقلاب است، اظهارداشت: در این مدارس زمینه ایجاد آموزش و پرورش اسلامی باید سرلوحه امور قرار گیرد و تلاش شود دانش آموزانی تربیت شوند که دارای مهارت‌های شغلی متعدد، خلاق و پرسشگر باشند.
ایرج بیت الهی ادامه داد:مهم‌ترین هدف از تشکیل چنین مجموعه هایی، کار فرهنگی و تربیتی است که منطبق بر تربیت تمام ساحتی مورد تاکید سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت کشوراست.
 وی بیان داشت: توجه به مبانی دینی واعتقادی و انقلابی منطبق بر سند تحول بنیادین، مهم‌ترین راهبردهای آموزش و پرورش استا است.
این مسوول اظهارداشت: آموزش وپرورش هرمزگان با رویکرد هم افزایی و بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود برای تربیت نسل آینده ای پویا، با نشاط، خلاق و حافظ آرمان‌های این انقلاب، از تعامل سازنده با نهادها و دستگاه های دیگر استقبال می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها