۹۹۰ میلیون تومان تسهیلات جبرانی کرونا به مشاغل ورزشی همدان پرداخت شد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت که ۹۹۰ میلیون تومان تسهیلات جبران خسارت‌های ناشی از همه گیری ویروس کرونا به اصناف و مشاغل ورزشی استان پرداخت شده است.

به گزارش ایرنا، «حمید سیفی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این میزان تسهیلات کرونایی در قالب ۵۵ پرونده درخواست وام به افراد متقاضی و واجدشرایط در استان همدان پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: همچنین ۳۷ پرونده ورزشی دیگر نیز برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل ارائه شده که تسهیلات درخواستی براساس برنامه و اولویت به متقاضیان پرداخت خواهد شد..

سیفی گفت: تسهیلات ارایه شده به متقاضیان با سود ۱۲ درصد و تنفس یکساله در بازپرداخت اقساط برای جبران خسارت های ناشی از کرونا به مشاغل ورزشی آسیب دیده استان تعلق گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: حداقل میزان تسهیلات پرداختی به متقاضیان ۸۰۰ میلیون ریال است و متقاضیان تا پایان دی ماه جاری نیز برای نام نویسی و دریافت وام فرصت دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: متقاضیان برای ثبت‌نام باید با به درگاه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان به نشانی sd.msy.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند.

سیفی گفت: متقاضیان همچنین پس از ثبت‌نام در سامانه وزارت ورزش و ارسال اطلاعات به وزارت تعاون، باید به سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir مراجعه و پس از تکمیل اطلاعات شغلی خود، درخواست نهایی خود را در سامانه دیگر وزارت تعاون به نشانی coron.kara.mcls.gov.ir ثبت کنند.

استان همدان دارای بیش از ۸۵ هزار ورزشکار سازمان یافته، ۶۰۰ باشگاه ورزشی دولتی و خصوصی و ۵۰ رشته ورزشی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها