فراخوان ششمین جشنواره هنرهای شهری «بهارستان» انتشار یافت

تهران-ایرنا- فراخوان ششمین سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان» با عنوان «بهارستان ۱۴۰۰» که به همت سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می شود، انتشار یافت.

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه سازمان زیباسازی شهر تهران، ششمین سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان ۱۴۰۰» با هدف ایجاد فضای تعاملی با آثار خلاقانه شهری و همچنین تقویت تعاملات شهروندان و هنرمندان و بسترسازی بروز آفرینش‌های هنری، همزمان با نوروز باستانی برگزار خواهد شد.

ششمین سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان ۱۴۰۰» به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنری شهر و استفاده از آثار هنری در فضای شهری، در ۳ بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی و چیدمان‌های هنری، دیوارنگاری و هنرهای محیطی برگزار می‌شود. این رویداد تلاش دارد توجه به ارزش‌های ملی و دینی، روایت‌های تاریخی، الگوهای طبیعت، نماد و نشانه‌های هنر و فرهنگ ایران اسلامی را در قالب آثار هنری خلاق در فضای شهری ارائه دهد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت www.zibasazi.ir نسبت به مطالعه فراخوان جشنواره  اقدام و آثار خود را تا ۲۵ بهمن‌ماه به صورت مجزا به ۳ بخش این رویداد هنری ارائه دهند.

امسال با توجه به شرایط کشور که در وضعیت همه‌گیری کرونا قرار دارد و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمامی مراحل ثبت نام در این رویداد هنری به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی انجام خواهد شد لذا هنرمندان تمام موارد لازم برای ثبت نام را از طریق ایمیل انجام خواهند داد.

تمامی هنرمندان رشته‌های مختلف هنری فرصت حضور در این رویداد هنری را دارند و علاقه مندان به حضور در ششمین جشنواره هنرهای شهری «بهارستان» می‌توانند با تکمیل فرم مشخصات و شرح سوابق در این رویداد هنری شرکت کنند.

دبیرخانه رویداد بهارستان ۱۴۰۰ به نشانی میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، نبش کوچه شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه ششم و با تلفن‌های، بخش دیوارنگاری ۹۶۰۴۴۳۸۰، بخش تخم مرغ‌های نوروزی  ۹۶۰۴۴۳۴۹ و ۹۶۰۴۴۳۷۶  و بخش هنرهای محیطی، آذین بندی خلاق و نوگرا  ۹۶۰۴۴۳۵۵ پاسخگوی علاقه مندان به حضور در این رویداد هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها