رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ناحیه جوانرود برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- ششمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه ناحیه جوانرود در قالب طرح قرارگاه حاج قاسم سلیمانی روز چهارشنبه با حضور مسوولان این شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود گفت: در این مرحله ۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال با کمک خیرین جمع آوری شده و به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا تحویل داده خواهد شد.

سرهنگ بهرام میرزایی افزود: از اول شیوع ویروس کرونا تاکنون پنج هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا و نیازمند جامعه توزیع شده است.

وی اظهار داشت: سپاه و بسیج با همکاری شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر و سایر ادارات و نهادهای جوانرود در قالب طرح قرارگاه شهید سلیمانی در عرصه بهداشت و سلامت پیشگام بوده و اقدامات بسیار خوبی در جهت خدمات رسانی به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا انجام داده اند.

امام جمعه جوانرود نیز گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و هدایت‌های مقام معظم رهبری سراسر ایران اسلامی مملو از همدلی، همیاری و کمک مومنانه است.

ماموستا ملا احمدفخری افزود: به کارگیری همت‌های بلند و اراده‌های پولادین همواره در طول انقلاب اسلامی مشکل گشا بوده و امروز که بیماری کرونا مشکلات و آسیب هایی به برخی وارد کرده به طور قطع با به کارگیری همت های بلند می توان آنها را رفع کرد.

شهرستان جوانرود با بیش ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.  

سرخط اخبار استان‌ها