بهداشت و درمان گیلانغرب در مقابله با کرونا عملکرد خوبی داشته است

قصرشیرین- ایرنا- معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب در کنترل و مدیریت ویروس کرونا بسیار خوب عمل کرده و از شهرستانهای موفق در زمینه مقابله با بیماری کووید ۱۹ است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ابراهیم شکیبا روز چهارشنبه در جلسه تودیع و معارفه رییس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب افزود: گیلانغرب با توجه به مرز مشترک طولانی که با کشور عراق دارد نقش مهمی در حفظ سلامت و بهداشت مردم دارد و در این زمینه خوب عمل کرده است.

وی اظهار داشت: اجرای طرح شهید سلیمانی در زمینه کنترل ویروس کرونا بسیار موثر بوده و سپاه و بسیج نیز با تمام امکانات به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه کمک کردند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: با اقدام ها و تلاش های انجام شده و با همراهی و توجه جدی مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی، امیدوارم با پیک بعدی مواجه نشویم.

فرماندار گیلانغرب نیز گفت: با تلاش های مجموعه کادر بهداشت و درمان گیلانغرب،  این شهرستان دروضعیت نسبتا خوبی قرار دارد.

کوروش محمودیان افزود: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در گیلانغرب یک هزار و ۱۲۷ نفربه ویروس کرونا مبتلا شده اند و هم اکنون نیز بستری های روزانه به یک مورد رسیده است.

در پایان این مراسم دکتر فریدون نوری به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب معرفی و  از زحمات دکتر شاپورجهانی رییس سابق شبکه بهداشت و درمان این شهرستان قدردانی شد.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها