رئیس هیات ورزشی تیراندازی استان تهران انتخاب شد

تهران- ایرنا- علی اصغر زرگر باکسب ۹رای مجمع انتخاباتی به مدت ۴ سال ریاست هیات ورزشی تیراندازی استان تهران را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجمع هیات تیراندازی استان تهران امروز /چهارشنبه/ با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی، نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و ۱۷ نفر از اعضای مجمع انتخاباتی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

این مجمع به علت حساسیت و آرای برابر در مرحله نخست با کسب ۷ رای مشترک، ۲ نامزد به مرحله دوم رسیدند که زرگر توانست با ۹ رای سید جعفر موسوی که ۸ رای کسب کرده بود را پشت سر بگذارد.

رئیس فدراسیون تیراندازی در این مجمع با اشاره به اینکه این ورزش رشته های دینی و مذهبی و مورد تایید کشور است، خاطرنشان کرد: هم اینک هیچ منع فعالیتی برای ورزشکاران زن و مرد در تیراندازی وجود ندارد.

علی دادگر با اشاره به موفق نبودن این ورزش در مسابقات آسیایی جاکارتا گفت: هم اینک تیراندازی به لحاظ کسب۶ سهمیه المپیکی در جایگاه نخست ایران قرار دارد.

وی با بیان اینکه بخش تفنگ بادی ایران جز پنج قدرت برتر دنیا محسوب می شود تاکید کرد: در حال حاضر کشورهای آمریکا چین، کره و هند پیش از کشورمان جایگاه اول تا چهارم جهانی را به خود اختصاص داده‌اند.
 
دادگر همچنین با بیان اینکه استان تهران به استناد آمار و ارقام حدود هزار ورزشکار زن و مرد سازمان یافته(بیمه شده) دارد، گفت: هم اینک هیچ نماینده ای از استان در مسابقات لیگ کشوری وجود ندارد.

رئیس فدراسیون به جایگاه استان تهران در ارزیابی فدراسیون اشاره کرد و گفت: تهران توانست در سال ۹۶، ۹۷ و ۹۸ به ترتیب جایگاه دوم، هشتم و ششم کشور را به خود اختصاص دهد.

وی همچنین خطاب به رئیس جدید هیات استان تهران اظهار کرد: باید هماهنگی متقابل با اداره کل ورزش استان داشته باشد که اگر عملکرد هیات رضایت بخش نبود فدراسیون و این نهاد تدبیری را برای این ورزش خواهند داشت.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه رمز موفقیت هیات های ورزشی بهره گیری از تمام افکار و پیشکسوتان ورزشی خواهد بود خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی های مختلف اقتصادی و رفع اختلافات سلیقه ها بتوانیم تعاملات را دو چندان کنیم.

گفتنی است مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی استان تهران پس از حدود یک سال سرپرستی راحله خیرالله ورزی امروز در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها