بانک‌های کردستان نقش فعالی در حوزه مسوولیت اجتماعی دارند

سنندج- ایرنا- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های کردستان گفت: بانک‌های موجود در استان نقش فعالی در حوزه مسوولیت اجتماعی دارند و در این راستا فعالیت‌های ارزشمندی را انجام داده‌اند.

به گزارش ایرنا، علی اشرف یوسفی‌قیاسی روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان که با حضور رییس فدراسیون کشتی در سالن اجتماعات بانک ملی استان برگزار شد، اظهار داشت: جوانان این استان در زمینه ورزش استعدادها و توانمندی‌های زیادی دارند و بانک‌ها هم ارزش ویژه‌ای برای توسعه این حوزه قائل هستند.

 وی اضافه کرد: بانک‌های استان طی دو سال گذشته در حوزه مسوولیت اجتماعی نقش فعالی داشتند به گونه ای که اقدام به احداث چندین مدرسه در مناطق محروم، اهدای بسته‌های حمایتی و معیشتی طی چند مرحله در قالب طرح پویش مومنانه و حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد کردند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های کردستان افزود: تهیه تجهیزاتی هم چون لباس ایزوله و برای کادر درمان و افراد مستمند و همچنین حمایت از افراد زیرپوشش نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی از دیگر اقدامات بانک‌ها در حوزه مسوولیت اجتماعی است که در سال جاری اجرایی شده است.

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی هم در این جلسه با اشاره به اینکه تقویت رشته‌های ورزشی مستلزم حمایت مالی است، گفت: کردستان در زمینه کشتی دارای توانمندی زیادی است بنابراین انتظار می‌رود بانک‌های استان برای توسعه جایگاه این ورزش حمایت‌های مالی را به عمل آورند.

حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان هم در این جلسه به بحث جایگاه کشتی در استان و قهرمان پروری در این رشته ورزشی اشاره کرد و گفت: در مرکز استان چهار خانه کشتی دایر بوده و در حال حاضر هم یک خانه کشتی ویژه بانوان هم به این تعداد اضافه شده است.

جمشید خیرآبادی از مربیان برجسته و خوشنام کشتی فرنگی در  کشور هم در این جلسه خواستار همکاری بانک‌ها در حمایت از ورزش کشتی کردستان شد و گفت: برای ارتقای سطح و جایگاه کشتی در استان باید از این رشته ورزشی حمایت مالی شود.

گفتنی است، با توجه به پیشنهاد اعضای این جلسه  مصوباتی برای  حمایت از ورزش استان کردستان تعیین و اعلام شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها