فعالیت‌های کشاورزان و روستاییان در راستای تقویت تولید داخلی است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: فعالیت‌های کشاورزان، روستائیان و عشایر در راستای تقویت تولید داخلی است و مسوولان باید از این قشر جامعه به نحو مطلوب حمایت کنند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار علی شیرکانی مدیرعامل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور، اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم ثمرات بسیاری دارد و علاوه بر آن، رسالت ایمانی و دینی محسوب می‌شود که برای کشور نیز امنیت آفرین خواهد بود.

وی با بیان اینکه خدمات کشور باید همه مردم را با هر دین و آئینی در بر بگیرد، خاطرنشان کرد: پیامبر(ص)، حمایت از همه بندگان خدا را در زمان کهولت و پیری سفارش کرده‌اند و ما نیز وظیفه داریم از مردم کشور با هر دین و مذهبی حمایت کنیم و آنها را در زمان کهولت و پیری تنها نگذاریم.

امام جمعه شهر قزوین، خدمات کشاورزان، روستاییان و عشایر را بسیار مهم و در راستای تقویت تولید داخلی دانست و افزود: کشاورزان، روستاییان و عشایر تا زمانی که توان دارند برای تولید انواع محصولات تلاش می‌کنند و دستگاه‌های خدمت‌رسان و بیمه‌ای نیز باید در زمان از کار افتادگی حامی این عزیزان باشند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: یکی از موضوعاتی که هیچگاه نباید به فراموشی سپرده شود این است که همگی برای رضای خدا کار کنیم چون این مهم یکی از اصل‌های اساسی نظام اسلامی است و نباید به فراموشی سپرده شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه از خدمات سعید رضایی مدیر سابق قدردانی و برای حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمد عرب مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به منظور تکریم و معارفه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، به قزوین سفر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها