۱۱ میلیارد تومان در بخش گردشگری خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان ‌جنوبی گفت: بخش خصوصی امسال ۱۱ میلیارد تومان در حوزه‌ گردشگری استان سرمایه‌گذاری کرده است.

حسن رمضانی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: این مقدار سرمایه‌گذاری در ۹ ماه گذشته از سال جاری در بخش‌های مختلف تاسیسات گردشگری و اقامتگاه‌های بوم‌گردی هزینه شده است.

وی گفت: بیشترین سرمایه‌گذاری مربوط به راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی بوده و بیشترین سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های فردوس و طبس انجام شده است.

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان ‌جنوبی اضافه کرد: بیش از ۸۰ میلیارد تومان به واحدهای گردشگری استان در پی شیوع کرونا خسارت وارد شده و حمایت‌های ویژه از این بخش در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: بازپرداخت تسهیلات قبلی دریافت شده در حوزه گردشگری تا پایان سال ۹۹، امهال و با تمدید مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی سال جاری نیز موافقت شد.

رمضانی گفت: علاوه بر امهال تسهیلات و تمدید مهلت پرداخت حق بیمه کارفرما، با امهال هزینه‌های آب، برق و گاز سال جاری و هزینه‌های مالیاتی سررسید امسال تا پایان سال نیز موافقت شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها