صدرنشینی موقت سپاهان و پیروزی سخت شهداب در لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال ایران با صدرنشینی موقت سپاهان و پیروزی دشوار شهداب آغاز شد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) با ۶ بازی به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در مسابقات صبح امروز تیم‌های سپاهان و شهداب حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال تهران، سپاهان با نتیجه سه بر یک مقابل خاتم اردکان پیروز شد. ست اول این بازی با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ به سود شاگردان علیرضا طلوع‌کیان رقم خورد اما سپاهان در سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید و سه امتیاز این بازی را به حساب خود واریز کرد.

شاگردان رحمان محمدی‌راد با این پیروزی و کسب ۱۵ برد و ۴۴ امتیاز، به صورت موقت به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند. خاتم اردکان هم با ۴ برد و ۱۵ امتیاز همچنان در رتبه دوازدهم ایستاده است.

در سالن فدراسیون، شهداب در یک بازی هیجان‌انگیز با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری گنبد به پیروزی رسید. شهرداری گنبد که هفته گذشته با شکست دادن شهرداری ارومیه شگفتی‌ساز شده بود، در ست‌های اول و چهارم بازی امروز هم با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۵ به برتری دست یافت اما شهداب در ست‌های دوم، سوم و پنجم با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۶ بر ۲۴ و ۱۵ بر ۱۱ حریف خود را شکست داد تا شاگردان عظیم جزیده در خلق یک شگفتی دیگر ناکام بمانند.

شهداب با ۱۴ برد و ۳۹ امتیاز و پیش از برگزاری دیگر مسابقات هفته، در رتبه چهارم جدول ایستاده است. شهرداری گنبد هم با ۷ برد و ۲۲ امتیاز در مکان هشتم قرار دارد.

برنامه و نتایج هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال

خاتم اردکان ۱ - سپاهان ۳

شهداب یزد ۳ - شهرداری گنبد ۲

ساعت ۱۴، خانه والیبال، شهرداری قزوین - شهرداری ورامین

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، آذرباتری ارومیه - هراز آمل

ساعت ۱۷، خانه والیبال، راه‌یاب ملل کردستان - شهرداری ارومیه

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، فولاد سیرجان - سایپا تهران

تیم‌های پیکان و هورسان رامسر در این هفته استراحت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha