۲۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84184411
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در بوشهر افزایش می‌‎یابد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز جمعه با جنوبی شدن جهت وزش باد دمای هوا در این استان بین ۲ تا ۵ درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد.

محمدرضا انصاری روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در روزهای جمعه و یکشنبه برای برخی از مناطق استان بوشهر بارش پراکنده باران پیش بینی شده‌است.

وی بیان کرد: از اواخر روز یکشنبه با شمالی شدن جهت وزش باد روند دما در این استان به طور مجدد کاهشی می‎شود.

انصاری ادامه داد: طی امروز و فردا غبار محلی در برخی نقاط مه صبحگاهی و وزش ملایم باد در طول روز از پدیده غالب در این استان خواهد بود.

وی اضافه کرد: همچنین از فردا بر پوشش ابر در آسمان استان افزوده و روز جمعه وقوع بارش‌های خفیف باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در برخی نقاط این استان دور از انتظار نیست.

انصاری گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و در برخی نقاط مه صبحگاهی و از فردا با افزایش ابر  پیش‌بینی شده‌است.

وی عنوان کرد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ و روی دریا در ساعت‎هایی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده ‌است.

انصاری یادآور شد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل خلیج فارس ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در فراساحل مرکزی و جنوبی استان طی امروز ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‎شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها