کاستی های فردیس در بخش انتظامی باید تامین شود

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه جمعیت شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس با برخی استان های کشور برابری می کند، گفت: در این شهرستان کاستی هایی به لحاظ نیروی انسانی و امکانات انتظامی وجود دارد که باید تامین شود.

سردار عباسعلی محمدیان روز چهارشنبه در آیین معارفه فرمانده انتظامی شهرستان فردیس که در سالن اجتماعات شهرداری منطقه یک فردیس برگزار شد، افزود:  بررسی ها بیانگر آن است که در شهرستان فردیس امکانات انتظامی به تناسب نیازهای جمعیتی این شهرستان نیست و باید در این زمینه اقدام لازم به عمل آورد.

وی اظهار داشت: پیش بینی می شود برای سه ماهه اول سال آینده تحول خوبی در تامین نیروی انسانی و امکانات انتظامی در فردیس شاهد باشیم. 

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: یکی از مشکلات فردیس نداشتن ساختمان مناسب برای ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان است که اگر نیروی انسانی بیشتری به منطقه اعزام شود باید مکان مناسب برای فعالیت آن در نظر گرفت.

سردار محمدیان افزود: بخشی از کلانتری های فردیس همین شرایط را دارند و امکانات آنها استاندارد نیست هر چند که  شهرداری فردیس با اختصاص قطعه زمینی به  ستاد فرماندهی انتظامی این  شهرستان  گام بزرگی برای رفع مشکلات برداشته است.

وی افزود: ساختمانی را برای ۴۰ سال آینده  ستاد فرماندهی انتظامی فردیس پیش بینی کرده ایم که با ساخت آن  بخشی از رده های دیگر هم می توانند در این مکان استقرار یابند.

وی با بیان اینکه در بعد امنیتی و پشتوانه امنیت توان یگان ویژه انتظامی استان البرز نسبت به سال گذشته هفت برابر شده است، گفت: این توان یگان ویژه انتظامی رو به افزایش است  و این نیروها افزون بر ماموریت های تعریف شده در سایر ماموریت ها نیز مشارکت دارند.

فرمانده انتظامی البرز بیان داشت : امسال با وجود شدت تحریم ها وضعیت اقتصادی کشور بهتر از ۲ سال گذشته است و شاخص ها رو به بهبودی بوده که نقش مهمی در ارتقای امنیت دارد.

سردار محمدیان گفت: همه دستاوردها به برکت  رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همدلی همه مسوولان دستگاه های اجرایی و مردم  است  و امروز وحدت خوبی بین نیروهای انتظامی ، نظامی و مردمی به ویژه در استان البرز برقرار است.

فرمانده انتظامی البرز تاکید کرد که  نقش مردم را نباید در بهبود شاخص های اقتصادی و امنیتی نادیده گرفت چرا که این مردم  بیش از ۲۳۰ هزار شهید برای صیانت از ارزش های والای انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند.

سردار محمدیان در پایان سخنان خود سرهنگ کامران ملکی را به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان فردیس معرفی و از خدمات سرهنگ بیژن جنتی قدردانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها