برقراری امنیت و آرامش جامعه تنها وظیفه ناجا نیست

کرج- ایرنا - استاندار البرز گفت: فراهم کردن امنیت فقط مربوط به نیروی انتظامی نیست بلکه همه دستگاهها و مجموعه ها در مقابل امنیت و آرامش مردم مسوولیت دارند.

عزیزاله شهبازی روز چهارشنبه در آیین کلنگ زنی ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس افزود: شهرستان فردیس از جمله شهرستان های پر تراکم و مهاجر پذیر و دومین شهرستان پر جمعیت استان البرز با بیش از ۵۰۰ هزار نفر  است.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی شبانه روز برای برقراری امنیت این شهرستان تلاش می کنند، اظهار داشت: تنوع جمعیت در این شهرستان بالاست و استان البرز آخرین استان به لحاظ کمبود زیرساخت های لازم در بخش های مختلف کشور شکل گرفت.

استاندار البرز گفت: تاکنون ستاد فرماندهی استان توانسته همکاری و تعامل خوبی بین دستگاههای اجرایی، استانداری، شهرداری ها و شوراهای شهر برقرار کند و این حسن تعامل برنامه ریزی خوبی برای توسعه فضاهای انتظامی در استان شده است.

وی خاطرنشان کرد:  امروز این تعامل باعث شد که عملیات ساخت ستاد فرماندهی فردیس برای افزایش بسترهای انتظامی، امنیتی و کاهش بار ترافیکی  برای خدمت رسانی به مردم انجام شود.

وی افزود: بر این اساس توسط شورای اسلامی شهر فردیس هفت هزار و ۲۰۰ متر مربع زمین در اختیار ستاد فرمانده انتظامی فردیس قرار گرفت و اعتبار آن از محل منابع استانی و همچنین منابعی از سوی نیروی انتظامی کشور تخصیص پیدا خواهد کرد  تا این ستاد ظرف ۱۸ ماه ساخته شود.

فرمانده انتظامی استان البرز نیز گفت: شهرستان فردیس بدلیل تازه تاسیس بودن، بافت فرماندهی انتظامی مناسبی برای  خدمات رسانی به مردم و نظارت بر رده های زیر مجموعه را نداشت.

سردار عباسعلی محمدیان افزود: با حضور استاندار البرز که همیشه به موضوع امنیت اهمیت و توجه ویژه ای قایل هستند، مشکلات در سطح استان در حال رفع شدن است.

وی اظهار داشت: اعتبار ساخت برای این زمین از سوی استانداری و ناجا تخصیص پیدا می کند تا بتوانیم در کوتاه ترین زمان ساختمان ستاد فرماندهی فردیس ساخته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها