۲۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 3134
کد خبر: 84184246
۰ نفر

برچسب‌ها

وزیر راه و شهرسازی از محور سمنان- سرخه بازدید کرد

سمنان- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی عصر چهارشنبه از روند پیشرفت طرح راه‌سازی محور سمنان - سرخه که تا کنون ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، محمد اسلامی امروز در قالب برنامه های سفر ۲ روزه به استان سمنان، با همراهی منوچهر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان، عباس گلرو نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، نادر فخری فرماندار سمنان، علی مویدی زاده فرماندار سرخه و برخی از مدیران استانی،  از طرح تکمیل راه محور سمنان - سرخه بازدید کرد. اجرای این طرح از تیر ۹۸ آغاز شد و تاریخ اتمام قرارداد آن تیرماه ۱۴۰۰ تعیین شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان درباره این طرح به ایرنا گفت: طول این محور ۱۱.۵ کیلومتر و مبلغ قرارداد آن ۳۱۰ میلیارد ریال است.

حسین دهقان افزود: تا کنون ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار بابت این طرح هزینه شده و ۴۵۰ میلیارد ریال دیگر برای اتمام این طرح نیاز است.

به گزارش ایرنا، وزیر راه و شهرسازی با هیات همراه در سفری ۲ روزه به شهرستان های مختلف استان سمنان جهت بازدید از طرح‌های در حال ساخت شامل راه و پروژه هایی مانند بیمارستان مهدیشهر سفر کرده است.

به گزارش ایرنا، استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار کیلومتر راه روستایی دارد.

۶۶۰  کیلومتر از مسیر اصلی تهران- مشهد در استان سمنان واقع شده که سالانه نزدیک به ۱۵ میلیون زائران امام رضا (ع) از این محور تردد می کنند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها