بیش از ۹۴ کیلوگرم مواد  مخدر در نایین کشف شد

اصفهان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۹۴ کیلو و ۱۰ گرم حشیش توسط ماموران انتظامی شهرستان نایین خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل پایگاه خبری پلیس،سرهنگ محمدرضا هاشمی فر  امروز چهارشنبه گفت : ماموران انتظامی پاسگاه چوپانان شهرستان نایین حین کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی تخصصی از این خودرو ۹۴ کیلو و ۱۰ گرم حشیش که زیر صندلی‌های عقب خودرو و در صندوق عقب جاساز شده بود کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در این رابطه ۳ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ هاشمی فر تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی شبانه روز در اقصی نقاط کشور با سوداگران مرگ مقابله می کنند و این نیرو هر ساله شهدای زیادی در راه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر تقدیم کرده است.

 شناسایی قطعه ساز تقلبی در اصفهان

 همچنین در گزارشی دیگر  جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی گروه  تولید بُلبرینگ تقلبی در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ  محمدرضا هاشمی فر گفت : ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان  مطلع شدند چند نفر در زیرزمین یک واحد مسکونی اقدام به تولید بُلبرینگ های تقلبی  کرده و آنها را با نشان معتبر به بازار عرضه می کنند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی‌های دقیق و کسب اطلاعات لازم با اخذ مجوز از مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن وتجارت در محل مذکور حضور یافته و مشاهده کردند که ۴ نفر بُلبرینگ های درجه ۲ خریداری شده از یک کشور خارجی را تراشیده و به وسیله لیزر اقدام به درج مارک معتبر یک کشور خارجی دیگر بر روی آن کرده و سپس بسته بندی و به عنوان بُلبرینگ درجه یک به بازار عرضه می‌کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۵۳ هزار و ۵۲۸ عدد بُلبرینگ، ۲ دستگاه تراش، یک دستگاه لیزر، یک دستگاه لپ تاپ، تعداد زیادی لیبل و برچسب به همراه چندین کارتن بُلبرینگ تقلبی در عملیات مذکور خبر داد و گفت: ارزش اقلام مکشوفه برابر اعلام کارشناسان مربوطه بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال ارزیابی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها